37 kiloya gelince tahliye edildi… Yerinde oturamadı! Nihal Candan'la ilgili bomba açıklama

Kamuoyunun yakından tanıdığı Bahar ve Nihal Candan kardeşler, 16 Kasım 2023'te suç örgütü üyeliği ve kara para aklama suçlamalarının da aralarında bulunduğu suçlamalarla tutuklandı.

Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla 5 buçuk ay önce tutuklanan kardeşlerden Nihal Candan, yemek yememe hastalığı olarak da bilinen anoreksiya hastasıydı ve 37 kiloya düşmüştü.

İştahsızlık tanısıyla serbest bırakıldıktan sonra ilk gününü ailesiyle geçirdiğini anlatan Nihal Candan, ikinci gün dışarı çıkıp ardından uzun süredir gitmediği kuaföre gitti.

Yayınlanmasının ardından her türlü tepkiyi alan Nihal cephesinden de kötü haber geldi. Gazeteci Emrullah Erdinç'in haberine göre; Davacının avukatları Nihal'in tahliyesine sağlık sorunları nedeniyle itiraz etti.

İtirazların kabul edilmesi halinde cezaevine dönmesi muhtemel olan Nihal Candan, yeni suçlamalarla gündeme geldi.

NİHAL2

“FELLİK SEYAHAT EDİYOR”

Ünlü ismin serbest bırakıldıktan sonra Nişantaşı'nda ve kuaförler tarafından cinsel ilişkiye girdiği sosyal medyada iddia edildi. Bir diğer iddia ise Candan'ın dudaklarına dolgu yaptırdığı yönündeydi. Candan'a sosyal medyada şu suçlamalar yöneltildi:

“Hani Nihal Candan, 35 kilo diye serbest bıraktığın kadın… Hasta olduğunu, cezaevinde kalamayacağını söyleyen Sayın savcı? Bakın deli kadın gibi ortalıkta dolaşıyor. Kuaför, Nişantaşı taksi .. .”

NİHALSON

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bahar dizisine bomba transfer!  O isim geliyorBahar dizisine bomba transfer! O isim geliyor
İfadeleri şok etti! İfadeleri şok etti! “Camilere girmemiz yasaktır!”
Ünlü astrolog uyardı!  Çarşamba sabahı 06:21'e dikkatÜnlü astrolog uyardı! Çarşamba sabahı 06:21'e dikkat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir