Cem Yılmaz'ın göndermesine Hasan Can Kaya'dan “usta komedyen” cevabı: “Meseleyi yanlış anladı, yapamadı”

Cem Yılmaz'ın gösterisi sırasında izleyicilerden birinin “Gebze'ye senin için geldik” demesi üzerine konuyu hemen “Talkers” programına bağlayarak, “Hasan Can Kaya'nın gösterileri ertelendi” dedi. dedi.

Daha sonra Hasan Can Kaya'nın saldırgan konuşmasına gönderme yapan Yılmaz, şunları söyledi: “'Ne oldu pislik?' diye konuşuyorsun, Gebze'den geliyorsun tamam mı pislik?” diyerek meslektaşına hakaret etti.

“YİNE ÇABALARINI OLUMLU BULDUM”

Konuyla ilgili kendisine sorulan soruyu yanıtlayan Hasan Can Kaya, Yılmaz'ın kendisi hakkında kullandığı ifadeleri takip ettiğini belirterek şöyle konuştu:

“Adamlar beni izlemeye zorladı. Kısa bir sakatlık geçirdim, çok hafif bir sakatlık. Benim yerime Komedyen Gaziler Ligi'nden Cem Yılmaz oyuna girdi. Onu izledim ama olmadı yani sorunu yanlış anlamış ve yanlış anlamış” Yapamadım” Ancak çabasını olumlu buldum. Çalışmasını takdir ettim. Umarım halkın en iyisi olarak çalışmalarına devam eder.” “İzlediği eserleri de çokça izlemesini takdir ettim.”Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şevket Çoruh'tan sonra bir sürpriz daha!  İsim bombası geri geliyorŞevket Çoruh'tan sonra bir sürpriz daha! İsim bombası geri geliyor
Spor salonundaki pozlar ortalığı karıştırdı!  Yorumlar yağdıSpor salonundaki pozlar ortalığı karıştırdı! Yorumlar yağdı
Lüks konutta öldürüldü!  Ünlü şarkıcının kuzeni olduğu ortaya çıktıLüks konutta öldürüldü! Ünlü şarkıcının kuzeni olduğu ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir