Demet Evgar'ın başrol oynadığı Bahar dizisindeki çekim hatası sosyal medyada gündem oldu! Dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği yeni dizi 'Bahar: Uyanmaya Hazır mısın? Yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Senaryosunu Ayça Üzüm'ün yazdığı; Büyük hayallerle tıp okuyan, daha sonra ani bir hastalık nedeniyle hayatını eşi ve iki çocuğuna adayan Bahar'ın (Demet Evgar) hayatını ve dönüşümünü anlatan dizi, her bölümüyle sosyal medyada gündemde. .

Başrollerini Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın paylaştığı dizi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle büyük beğeni topladı.

Bahar 2

“Dr. Cha” dizisinden uyarlanan dizi, aynı zamanda büyük reyting başarısı da elde etti. Dizinin son bölümündeki çekim hatası sosyal medyada gündem oldu.

AÇMA HATASI 0

KAMUOYUNDAN KAÇMADI

Bahar'ın intikam sahnesindeki çekim hatasını bir TikTok kullanıcısı fark etti. Timur'un Bahar'ın notunu okuduğu sahnede kameramanın görüntüsü aynaya yansıyor. Kameramanın görüldüğü o anlar dikkatlerden kaçmadı.

AÇMA HATASI 3

Dizinin çekim hatasına; “Hala böyle hatalar yapılıyor mu?”, “Bu ne kadar dikkatsizlik?” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İmajını bir kez daha yeniledi!  Yeni versiyon büyük beğeni topladıİmajını bir kez daha yeniledi! Yeni versiyon büyük beğeni topladı
Dedi ki: “Karımla para karşılığında seks yapıyorum” dedi ve kadının itirafı şaşırttı! İstediği fiyatı duyunca…
Kapak kızı oldu!  Pozları beğeni topladıKapak kızı oldu! Pozları beğeni topladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir