Dilan Polat'a bir şok daha! “7 yıl hapis cezası gerekli” iddiaları Şükran Polat'ı kızdırdı

Bir diğer davada ise kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat hakkında şikayette bulunulması gündemdeydi. Cezaevine girmeden önce sosyal medyadan AA'ya küfürler yağdıran ve kendisini ölümle tehdit eden Pola'nın, savunmanın yeterli olmadığını “hatırlamadığını” söylediği bildirildi.

Haberde yer alan açıklamaya göre; Olaya 'kadını tehdit' ve 'hakaret' suçlarından 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Bu suçlamaların ardından Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat isyan etti.

Şükran Polat, paylaşımında şunları söyledi: “Bu haberi doğru ya da yanlış kim yayarsa aslında araştırılsa gerçek ortaya çıkar. Bu ülkede 7 yıldır kimseye hakaret ve tehditten dava açılmadı.”

Kayınvalidesi Polat, şöyle devam etti: “Böyle bir şey doğru değil.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bodrum'daki evinin manzarasını paylaştı!  Bunu gören herkes suskun kaldıBodrum'daki evinin manzarasını paylaştı! Bunu gören herkes suskun kaldı
Aşk videosuyla ilgili bomba açıklama!  Yılmaz Erdoğan yaşananlardan sonra ne düşündü?Aşk videosuyla ilgili bomba açıklama! Yılmaz Erdoğan yaşananlardan sonra ne düşündü?
Estetik üzerine estetik!  Kalçasını da yaptıran türkücü, kıvrımlarını sergilediEstetik üzerine estetik! Kalçasını da yaptıran türkücü, kıvrımlarını sergiledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir