Eda Ece anne oldu! Bakın kızına ne isim verdi?

'Pis Yedili', 'Yasak Elma', 'Hayat Bilgisi' gibi projelerde rol alan Eda Ece, özellikle canlandırdığı 'Yıldız Argun' karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Hem özel hayatı hem de başarılı oyunculuk kariyeriyle adından söz ettiren ünlü isim, 2019 yılından bu yana aşık olduğu basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran'da evlendi.

Düğünden kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Eda Ece'den müjdeli haber geldi. Eda Ece-Buğrahan Tuncer çifti kızlarına kavuştu. Çift ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

eda ece hamilelik 2

Galatasaray basketbol takımının Instagram hesabından Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in küçük kızlarını kucaklarına aldıkları duyuruldu.

eda ece'nin hamileliği

“HOŞGELDİNİZ MİNA İPEK TUNCER”

Açıklamada; “Değerli oyuncumuz Buğrahan Tuncer ve sevgili eşi Eda Ece Tuncer'in kızı Mina İpek'e sağlık ve mutluluk dolu uzun bir ömür diliyor, Tuncer ailesini canı gönülden kutluyoruz. Galatasaray ailesine hoş geldiniz Mina İpek Tuncer.”

Eda Ece'nin kızı

Böylece daha önce genç kuşak isimlerine sıcak bakmadığını belirten Eda Ece'nin, kızına “Mina İpek” adını verdiği ortaya çıktı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İddiasıyla ortalığı karıştırdı 'Kasetle şantaj' suçlamasıyla ortalığı karıştırdı! O da yardım edemedi.
Cenazede dikkat çeken diyalog! Cenazede dikkat çeken diyalog! “Ne kadar boş…”
Somer Reis o oyuncuyla birlikte yakalandı!  yaş farkına bağlı kazaSomer Reis o oyuncuyla birlikte yakalandı! yaş farkına bağlı kaza

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir