Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'de gözyaşlarını tutamadı. Yarışmacıya sarılıp ağladı

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster her bölümüyle gündeme gelmeye devam ediyor. Programın ilgiyle izlenen bu bölümünde hüzünlü anlar yaşandı.

MİLYONLARCA GÖZYAŞINA SAHİP OLDU!

6 Şubat depremini yaşayan Aylin Karakuş, hikayesiyle Milyoner'de duygusal anlar yaşattı. Acılı günleri geride bırakıp hayata tutunan 29 yaşındaki Karakuş'un hikayeleri milyonlarca insanı gözyaşlarına boğdu.

“Ağlamak istemiyorum, her zaman gülmek istiyorum, her zaman yaşamak istiyorum.” dedi ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu yarışmacıya sarılıp ağladı.

Ekran görüntüsü_6

Hatay'da enkaz altında kalarak sol bacağını diz üstü kaybeden Karakuş, depremde annesini ve kardeşini kaybetti.

Karakuş üzüntüsünü şu sözlerle dile getirdi:

“Gerçekten dayanılmaz bir şey. Bir şeyleri sebepsiz yere kaybetmek çok zor. Bir gün bile bacağıma üzülmedim. 'Aa bacağım gitti, şimdi ne yapacağım?' demedim. Bu yaşa kadar bacaklarım vardı ve yürüyebiliyordum ama onlardan sonra annem ve ağabeyim beni öldürdü.” Değişti”

Ekran görüntüsü_3

“Bazen ben 30'a nasıl geleceğim diye düşünüyorum, kardeşim 29 yaşındaydı. Çok zor…”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Soruşturmalarda yeni gelişme!  O isim itirafçı oldu: 'Bahar ve Nihal Candan...'Soruşturmalarda yeni gelişme! O isim itirafçı oldu: 'Bahar ve Nihal Candan…'
Saldırgan video Galatasaray taraftarını çılgına çevirdi!  Ünlü oyuncu hemen duyurduSaldırgan video Galatasaray taraftarını çılgına çevirdi! Ünlü oyuncu hemen duyurdu
O takıntılı “Tayt” takıntısı var! “Ev temizlerken giyin”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir