'Kırmızı Goncalar' Bu Akşam Sezon Finali Yapıyor – Son Dakika Hayat Haberleri

Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz'in paylaştığı 'Kırmızı Goncalar' 20. bölümüyle bu akşam sezon finali yapacak.

Senaryosunu Şükrü Necati Şahin'in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ömür Atay üstleniyor.
Dizinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Türek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz yer alıyor.

SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Cüneyd'in babası Vahit'in dönüşü herkesi şaşırtmış, oturmak üzere olan Cüneyd bile bu karşılaşmayla sarsılmıştı. Ancak duyduklarını Levent ve Beste'ye açıklamayan Mira, Naim'in söylediklerinden emin olmak için kesin deliller bulmaya çalışır. Ancak Levent, yıllar sonra perişan halde oğlunun karşısına çıkan ve her şeyden vazgeçmiş bir derviş gibi görünen Vahit'ten şüphelenmeye başlamıştır. Dergâhtan çıkıp büyüklerin yanına gitmeye hazırlanan Sadi, ağabeyinin yanında olurken Vahit, Cüneyd'in yanında olup en zor anlarında bile oğlunun yanındadır.

Meryem, Birgül ve Zeynep'in kızları eğitme çabaları Cüneyd'in başına gelmesiyle gerçeğe yaklaşsa da Cüneyd'in bu niyeti sadece ölümlüler arasında değil diğer mezhepler arasında da infiale neden olur. Naim her şeyini kaybetmiş ve sürgündeyken Nadire'den kendisini hayata döndürecek bir haber alır. Ancak işler planlandığı gibi gitmeyecektir. Meryem ve Zeynep hedeflerine ulaşırken Mira da nihai gerçeğe yaklaşır. Ancak Beste'nin son hamlesi Mira'dan kaçsa da Levent'e rağmen harekete geçer ama Meryem hayatının en büyük sırrına çok yaklaşmıştır. Ancak ortaya çıkacak tek sır bu olmayacak. Cüneyd nihayet annesi, kendisi ve babası hakkındaki gerçekleri öğrense de artık her şey için çok geçtir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir