Kızılcık Şerbeti finaline damgasını vurdu! Barış Kılıç kendisine mesaj gelince bir mesaj paylaştı.

Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün yazdığı “Kızılcık Şerbeti” sezon finaline ulaştı. Dizinin sezon finalinde Serkan Tınmaz, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı ve Selin Türkmen takıma veda etti.

TT listesine giren dizinin sezon finali Türkiye'de 11 saat 11 saat dünya gündeminde kaldı.

Ayrıca Kızılcık Şerbeti Ömer'i canlandıran Barış Kılıç'ın performansı da çok konuşuldu. Başarılı oyuncuya mesajlar geldi.

Kılıç, video çekerek şunları söyledi: “Çok sayıda tebrik mesajı aldım. Geri dönemediğim için herkese çok teşekkür ediyorum. Yeni sezon eylülde ve sabırsızlıkla bekliyoruz.”

KIZILCAĞI ŞERBETİ FİNALİNDE NELER OLDU?

Nilay öğrendiği gerçeği Pembe'yle paylaşınca Pembe'nin dünyası başına yıkılır. Görkem'le konuşup kimsenin haberi olmadan duruma bir an önce son vermek istese de Görkem bunu kabul etmez ve karşı saldırıya geçer. Pembe çaresiz ve üzgündür. Hem Ömer hem de Görkem tarafından keskinleştirildi.

Dolandırıcılığa çok sinirlenen Kıvılcım ve Ömer, Sönmez'e moral olsun diye bir seyir yaptırır. Kıvılcım partisinin ardından Rüzgar'ın jestine karşılık vermek isteyen Nursema, onu tekne turuna davet eder. İkili baş başa mutlu bir gün geçirir. Rüzgar, Nursema'ya evlenme teklif etmeye karar verir.

Doğa ve Giray'ın ilişkisi artık iyi bir ilerleme kaydetmiş ve Doğa da kendini akışına bırakmıştır. Ömer ve Kıvılcım'ın Abdullah ailesine akşam yemeğine geldikleri akşam herkesin sinirleri gerilir ve küçük bir kıvılcım büyük bir yangına dönüşür.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü rapçinin asistanından inanılmaz suçlamalar! Ünlü rapçinin asistanından inanılmaz suçlamalar! “Eşiyle cinsel içerikli…”
Güzel oyuncu dalgalarla savaştı!  O anları paylaştıGüzel oyuncu dalgalarla savaştı! O anları paylaştı
Doctor Who'da mutlak bir ilk!  Öpüşme sahnesi sosyal medyayı şok ettiDoctor Who'da mutlak bir ilk! Öpüşme sahnesi sosyal medyayı şok etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir