Korkunç açıklama! İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş sevgilisi tarafından öldürüldü

TV 8'de yayınlanan That My Style adlı defilenin altıncı sezon yarışmacılarından biri olan ve bir döneme damga vuran Yağmur Taktaş, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündemdeydi.

Adanalı sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, geçtiğimiz hafta ABD'deki evinde ölü bulunmuştu. Yıllar önce İşte Benim Tarzım yarışmasıyla adından söz ettiren Yağmur Taktaş'ın, yurtdışında eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edilmişti.

“ÖLÜM TÜRKİYE'YE GELİYOR”

Yağmur Blog hesabında yer alan mesaja göre Yağmur Taktaş, Noel arifesinde Amerika'da eski sevgilisi tarafından öldürüldü. Eski sevgilisiyle sorunlar yaşayan Taktaş'ın daha önce annesine “Benim ölümüm Türkiye'ye gelecek” dediği de iddia edildi.

blogyağmuru

AİLE RAPORLARI

Kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsisi yapılan Taktaş'ın cansız bedeni, önceki gün uçakla götürüldüğü Adana'daki Kabasakal mezarlığına defnedildi. Taktaş'ın ailesi, daha önce dalağını kaybeden ve dalağını kaybeden kızlarının öldürülmüş olabileceğini iddia ederek, Türk asıllı Amerikan vatandaşı sevgilisi ACF hakkında avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulundu.

YAGMUR-A_43105 (1)

KENDİNİ DE HESABINI ALDI

Ayrıca Yağmur Taktaş'ı öldürdüğü söylenen eski sevgilisinin de genç kadının Instagram hesabını ele geçirdiği söyleniyor.

Yağmurtaktaşson

Taktaş'ın Instagram profil fotoğrafına korku filmi karakteri Chucky'nin resmini koyduğu iddiası herkesi dehşete düşürdü.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cem Yılmaz, sosyal medyadaki eleştirilere tepki gösterdi: Cem Yılmaz sosyal medyadaki eleştirilere tepki gösterdi: 'Gerçekten aptal olmak büyük bir ayrıcalıktır'
Nüfus sayımında 'Erol' yazıyordu!  Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.Nüfus sayımında 'Erol' yazıyordu! Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.
Karısını öpmeye doyamadı! Karısını öpmeye doyamadı! “Hadi tatlım”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir