Mobil kebap Merkezi Fikr-et!

Fikr-et Adana bölgesinin en çok tercih edilen kebapçılarından birisi olarak insanların bu ilgisini karşılayabilmek adına mobil kebap seçeneğiyle de hizmet vermektedir. Mobil kebap sayesinde düğün, nişan, iş yemeği gibi büyük organizasyonlarda misafirler için ikram edilecek yemek sorununu ortadan kaldırarak istenilen menüyü mobil araçlarında misafirlerinize servis etmektedir. Önceden belirlenmiş kişi sayısı ve menüye faaliyet alanında sıcak şekilde servis ederek misafirlerinize adeta bir yemek şöleni yaşatmaktadır. Fikr-et senelerin verdiği tecrübe ve birikim sayesinde özel karışımları ve pişirme teknikleriyle burger, adana kebap, steak menüler ve aperatif menüleri sayesinde mükellef bir sofranın yapıcısı haline gelmiştir.

Adana dürüm ve burger gibi birçok seçeneği mobil araçları ile organizasyon alanlarında pişirerek misafirlere serviste bulunan Fikr-et gıda sektöründe büyük organizasyonlar için adeta yeni bir sayfa açmıştır. Her zaman yenilikçi ve gelişimci vizyonu sayesinde birçok alanda öncü olan Fikr-et sadece kebap değil burger alanında da Adana ve çevresinde ismini duyurmayı başarmıştır. Sadece ismini duyurmakla kalmamış yoğun talep üzerine franchise hizmeti de vererek şubeleşmiştir. Bu sayede Fikr-et lezzetlerine burger şubelerinden ve mobil kebap sayesinde organizasyonlarınıza gelen araçlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizler de Fikr-et ile hem kendinize hem de misafirlerinize unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatmak isterseniz mobil kebap seçeneği ile organizasyonlarınızı yemek şölenine çevirebilir ve yemek işini profesyonel ellere emanet edebilirsiniz.

Adana kebap

Adana denince akla ilk gelen yemek olan Adana kebap gerçek bir ustalık eseridir. Özellikle çıraklık kaldırmayacak kadar hassas dengelere sahip bu yemeği herkesin pişirmesi mümkün değildir. Özel baharatları ve sebzeleriyle hazırlanan zırh kıymasının yağ oranından hayvanın et seçilen bölgesine kadar birçok detayı bulunmaktadır. Baharat, tuz ve sebze oranlarının iyi ayarlanması ve bunun yanı sıra adana kebap şişine hazırlanan köftesini en doğru şekilde yerleştirmek büyük ustalık isteyen meselelerdir. Tüm bunların yanı sıra Adana kebap pişire tekniği olarak da diğer kebap çeşitlerinden oldukça farklıdır. Köz ateşine olan uzaklığı ve pişme derecesine kadar her detay incelikle dokunursa ancak o zaman mükemmel bir adana kebap yeme şansı elde edilebilir.

Bu kadar inceliklerle dolu bir yemeğin tüm bileşenlerini kusursuz şekilde yapabilmek herkesin becerebileceği kadar kolay bir iş değildir. Belki herkes adana kebap yapamaz ama Fikr-et sayesinde herkes adana kebap yiyebilir. Fikr-et steakhouse sayesinde adana kebabının orijinalini ve en has halini tatma şansı yakalayan birçok kişinin vazgeçilmezi olmuş bir restorandır. Nuh Ocakbaşı markasından bu yana yanında getirdiği bilgi ve tecrübe sayesinde birçok kişinin hakiki adana kebap lezzetini bulduğu ender yerlerden birisidir. Müdavimleri olmakla birlikte bir gelenin mutlaka bir kere daha ziyaret ettiği Fikr-et restoranları sadece Adana kebap ile değil aynı zamanda herkese hitap edebilecek kadar geniş ürün yelpazesiyle sınırsız hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Mobil kebap organizasyon

Mobil kebap organizasyon sayesinde artık büyük organizasyonlarda yemek derdine son. Mobil kebap organizasyon sayesinde herkesin toplu yemek faaliyetlerinde kebapları masalarına geliyor. Adana içerisinde nerede olursan ol kebabın bir telefon kadar yakınında hatta yanı başında pişiyor, masana düşüyor. Adana’nın en yenilikçi ve geniş görüşlülük sahibi restoran zinciri Fikr-et yemek şölenlerinde dev hamburger şovlarıyla gösterdiği yenilikçi duruşuna bir yenisini daha ekleyerek artık hamburgerden kebaba menüsünde olan birçok yemeği organizasyonlarınıza kadar getiriyor. Sınırsız hizmetin de ötesinde bir anlayışla geliştirilmiş mobil kebap organizasyon sayesinde mobil araçlarda tazecik pişen ve sıcacık servis edilen yemekler istenilen her organizasyonunuzda misafirlerinize ikram ediliyor.

Daha önce belirlenen tarih, mekân, kişi sayısı ve menü oluşturularak mobil aracımız hazırlanarak organizasyon alanında uygun bir yere konumlandırılıyor. Tüm teçhizatları ve mobil araç içerisindeki mutfakta gözünüzün önünde pişirilerek servis ediliyor. Mobil araçlar içerisinde bulunan mangallıklar, köz ve tüm diğer malzemeler en ince detayına kadar düşünülerek tasarlandı ve organizasyonlarınızın yemek problemi kökten çözüldü. Her damak zevkine uygun, geçmişten bu güne bilgi ve tecrübelerle getirilmiş birçok lezzet ve geniş ürün yelpazesi sayesinde Adana’nın verimli topraklarının mahsullerini buluşturarak sofralarınıza getiriyoruz.  Mobil kebap organizasyon sayesinde her organizasyonun bir yemek şölenine dönüşmesini ve misafirlerin en iyi şekilde ağırlanmasına yardımcı oluyoruz. Biliyoruz ki bir düğünü, bir iş yemeğini veya büyük bir nişan organizasyonunu unutulmaz hale getiren en önemli şey yemektir. Bizler de bu anlayışla çıktığımız yolda yemek için devrim yaptık, mobil kebap araçlarımızı hizmetinize sunduk.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir