Müge Anlı çıldırdı “Nasıl geldin buraya utanmadan, kaba, ahlaksız adam” Kayıp kızları aramaya yönelmişlerdi! İğrenç gerçek ortaya çıktı: 'Resimleriniz elimde'

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında hem korkutan hem de iğrenç bir olay yaşandı. Kayıp kızları aramak için Müge Anlı'ya yaklaşan adamın kızlara tacizde bulunduğu öğrenilirken Anlı, “Bütün fotoğraflar bende var” dedi. Kızlardan biri şöyle dedi: “Bu adam 14 yaşımızdan beri bize tecavüz ediyor.” İşte tüm stüdyoyu şok eden olayın detayları…

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Bahar ve Figen'in stüdyoya geldiği yayında Selahattin'e Müge Anlı atandı. Önce Müge Anlı “Hayırlı olsun. Kızlar bulunmuştur” derken, Selahattin de “Teşekkür ederim. Biliyorum.” Daha sonra stüdyodan alkışlar geldi ve Müge Anlı, “Durun, hiç alkışlamayın” dedi.

“HİÇ UTANMADAN BU KIZLARI ARAMAK İÇİN STÜDYOMUMA NASIL GELdin?”

Anlı, sözlerine şöyle devam etti: “Başınız sağ olsun Selahattin Bey. Utanmadan nasıl stüdyoma geldiniz? Allah mı şaşırttı sizi, aldattı mı, ne oldu? Peki nasıl oldu da bu kızları aramak için stüdyoma utanmadan geldiniz. sen kaba bir adam mısın? Bu kızlara yaptıklarının tüm videoları elimde var, buraya nasıl kız aramaya geldin?

m2

“BÜTÜN VİDEOLARINIZ BENDE VAR”

Selahattin, “Ben bunu kimseye yapmadım” derken Anlı, “Gözlerime mi inanıyorum yoksa sana mı inanıyorum? Bütün videoların bende var.” dedi. Bunun üzerine Selahattin, “Ben çıkıyorum, dayanamayacağım” dedi. Anlı, “Çünkü çıkacaksınız, çok iyi oturun. Henüz hayır bitti demeyin, gözlerime inanacağım ya da size inanacağım ki bütün fotoğraflarınız elimde.”

m3

Bunun üzerine Selahattin, “Ah, videolar var ama videoların gerçek olup olmadığını bilmesi lazım. Neredeler, beni uyutup ne yaptığını anlatacak mı?” Dediğimde Anlı, “Hadi ama. 34 yıldır yayıncılık yapıyorum. Siz televizyonu açmayı bilmezken ben program yapıyordum efendim, kurgunun ne olduğunu, ne olduğunu anlıyorum” dedi. Düzenleme yapıyorsunuz, üzgünüm.” dedi.

m4

“BAKALIM TÜM HALKIM HAREKET EDİYOR MU?”

Selahattin, “Ben montaj değilim. Hepsi gerçek. Ama bakalım hareket ediyor muyum? Beni uyutarak istediklerini yaptılar.” Bunun üzerine hem Müge Anlı hem de Figen “Çok hareket ediyor” dedi.

m5

“14 yaşımızdan beri bize tecavüz ediyor”

Bunun üzerine Figen şunları söyledi: “Bu adam 14 yaşımızdan beri bize tecavüz ediyor. Aynı şekilde ikimiz için de. Müge abla artık bizi bu zulümden kurtarırsın. Bize satırla saldırıyordu. Sürekli bizi dövüyordu. ” Anlı şöyle yanıt verdi: “Merak etmeyin.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Usta oyuncu Ahmet Uğurlu son yolculuğuna uğurlandıUsta oyuncu Ahmet Uğurlu son yolculuğuna uğurlandı
Cevap vermedi ve “Bunlar özel şeyler” dedi.
“Kalbim kırıldı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir