Uğur Aslan depremde ailesinden 11 kişiyi kaybetti! Konuşurken boğazı düğümlendi… Sunucunun gözleri yaşlarla doldu.

Oyuncu ve müzisyen Uğur Aslan, NTV'de yayınlanan Empati programına Ahmet Mümtaz Taylan'a konuk oldu.

Kahramanmaraş depreminde kaybettiği yakınlarını anlatan oyuncu, Hatay'daki duruma da değindi. Depremde ailesinden 11 kişiyi kaybeden Uğur Aslan, yaşadığı acıyı anlattı.

Ahmet Mümtaz Taylan Aslan'a sordu: “Uğur, bu kayıplarla nasıl başa çıktın?” sorusuna ünlü oyuncu şu yanıtı verdi: “Kendinizi böcek gibi yetersiz ve zayıf hissettiğiniz bir an. Depremin ikinci gününün gecesi, berbat bir durum; sesler duyuyorsunuz, kimse yok, onlar geliyor.” Sadece enkaz altındaki insanların çığlıkları duyuluyor, bize yardım etmeye çalışılıyor ama beton kalkmıyor, ekipman yok, bize yardım edecek kimse yok. aile ve cesetleri ayarladı… Bir süre sonra bazı kişilerin bu seslerden kaçtığını, duymak istemediklerini gördüm.” Endişelenmeleri gereken bir şey var. Yardımlar yeterli değil” dedi.

empati

BANYO GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞTIM

Aslan konuşurken boğazı düğümlenirken Taylan'ın gözleri yaşlarla doldu. O anlar izleyenleri duygulandırdı.

empati

Daha önceki işlerinden bahseden Aslan, “Sanata, müziğe ve sahneye olan merakımla mücadelem kolay olmadı. Üniversite sınavına destek olmak için arabacılık, tuvalet bekçiliği yaptım ve kasalar dolusu sebze taşıdım” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bu soruyu duyunca sinirlendi!  Hızla ayrıldıBu soruyu duyunca sinirlendi! Hızla ayrıldı
İlk kez sevgilisinin yüzünü gösterdi!  Çektiği video beni tedirgin etti.İlk kez sevgilisinin yüzünü gösterdi! Çektiği video beni tedirgin etti.
Onlar evlendi!  Düğün tarihi belli olduOnlar evlendi! Düğün tarihi belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir