Ünlü oyuncu Deniz Çakır sokak hayvanlarına anlatıyor: “Önce benden başlayın” – Son Dakika Türkiye, Hayat Haberleri

Oyuncu Deniz Çakır, YouTube'da yayınlanan ve sunuculuğunu Hülya Avşar'ın yaptığı “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programına konuk oldu.

Programdaki her rolü üstleneceğini belirten Çakır, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Her şeyi oynarım ama tecavüz gibi kötü bir olayı oynarım, eğer bu tecavüz romantikleştirilirse tabii ki oynamayacağım. Sonuçta bu kötü bir eylem. Demek istediğim, silahların havada uçması değil. öpüşmelerin olmadığı ekranlarda bir rol model olarak temsil ediliyor.”

“Bebekten bahsediyoruz”

Hülya Avşar'ın sorusu 'Dizilerde her şeyin gösterilmesi şart mı? Yoksa dünyadan insanların yaşamaya devam etmesi gerektiği yönünde bir haber mi var?' Soruya şu şekilde cevap verdi:

“Pavyonda çalışan bir kadının dansı, gündüz programlarında konuşulanlardan daha az pornografik. Ustabaşının bundan, bundan veya gündüz programında yayınlanan çocuğun dansından daha utanç verici bir şey olabilir mi? bir çoçuk.”

“ÖNCE BENİMLE BAŞLAYIN”

Çakır'ın sokak hayvanları ile ilgili yorumu sosyal medyada gündem oldu.

Çakır, sokak hayvanları ile ilgili ise şunları söyledi: “Sokak hayvanlarını uyutmayı düşünüyorsanız önce benden başlayın. Bunun yapıldığı bir yerde yaşamak istemiyorum, önce beni uyutun. Arada bir fark yok. Sokakta bir çocuk ve bir kedi. Bu cümlenin bir insan ağzı tarafından bilinçsizce söylenmiş olmasına hayret ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir