Yatırımcı Solana Memecoins'te Köşeyi Dönüyor

Bir memecoin tüccarı, Solana'daki (SOL) çeşitli şaka temalı token ticaretlerinden milyonlarca dolar kazandı.

26 Nisan'da blockchain analiz firması Lookonchain, “paulo.sol” adlı Solana İsim Hizmeti hesabına sahip bir tüccarın etkinliğini paylaştı. Memecoin Yatırımcısı; Dogwifhat (WIF), Jeo Boden (BODEN) ve Bonk (BONK) gibi meme tokenlarından kar elde etti.

Tüccar, 11 Kasım 2023 gibi erken bir tarihte BONK'a yatırım yapmıştı. Söz konusu yatırımcı daha sonra düşük seviyelerden alıp yüksek seviyelerden satarak dalgalı işlemler gerçekleştirdi. Trader BONK, işlemlerinden yaklaşık 6,28 milyon $ gelir elde etti.

Bonk, paulo.sol adlı kripto cüzdanından alıp satıyordu. Kaynak: Dexscreener (Lookonchain aracılığıyla)

Paulo.sol, BONK'a yatırım yaptıktan sonra çılgınlıktan önce WIF ve BODEN coinlerine de yatırım yapmıştı. Memecoin'ler ilk kez piyasaya sürüldüğünde tüccarlar bu kervana katılmak için acele etmiyorlardı.

Tüccar, token fiyatları yükselmeye başladığında yatırım yapmaya başladı. Paulo.sol, 4 Aralık 2023'te WIF ve 6 Mart'ta BODEN ticaretine başladı. Tüccar, WIF işlemlerinden 9,51 milyon dolar, BODEN'den ise 7,04 milyon dolar kar elde etti.

Solana memecoin yatırımcısı, işlemlerinden toplam 22,83 milyon doların üzerinde kar elde etti. Anonim yatırımcı halihazırda milyonlarca kar elde etmiş olsa da elinde hâlâ BODEN'de 7,6 milyon dolar ve WIF'de 5,7 milyon dolar bulunuyor.

Bu memecoin varlıklarına ek olarak tüccar diğer memecoinlere de yatırım yapmaya başladı. Kripto cüzdanı, Pup (PUPS) ve Popcat (POPCAT) adlı tokenleri satın almaya başladı.

Paulo, POPCAT'a 1,77 milyon dolar ve PUPS'a yaklaşık 6 milyon dolar harcayarak Solana'daki projelerin en büyük yatırımcısı oldu.

Topluluk üyeleri yatırımcıyı etkileyici alım satımlarından ötürü övdü. X kullanıcısından biri, Paulo'nun şanslı olmadığını ancak diğerlerinden “daha fazla inancı” olduğunu söyledi.

Bir diğer kullanıcıSolana, memecoin yatırımcısının sabrını “elmas” ellerle karşılaştırarak övdü.

Bu tüccar, Solana memecoin çılgınlığından kâr elde eden birçok kişiden sadece biri. 29 Aralık'ta bir kripto para yatırımcısı, SOL tabanlı bir memecoin tokenına yalnızca 62 dolar yatırım yaptıktan sonra 2 milyon dolarlık bir getiri elde etti. 3 Nisan'da, memecoin çılgınlığı devam ederken başka biri sadece bir saat içinde 13.000 doları 2 milyon dolara çevirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir