Alpaslan Öztürk'ten tepki: “Bizim de ailelerimiz, çocuklarımız var” – Son Dakika Spor Haberleri

Eski Galatasaraylı futbolculardan Alpaslan Öztürk, Pendikspor formasıyla Giallorossi'ye karşı oynadığı ve gol attığı karşılaşmanın sonunda bir açıklama yaptı.

“Galatasaray rekor kırmadı”

Maçı değerlendiren Alpaslan Öztürk “Mükemmel bir futbol akşamıydı. Atmosfer iyiydi, iki takım da iyi oynadı. Galatasaray bu şampiyonada kırılmamış rekor bırakmamış, bu şampiyonaya da ambargo koymamış bir takım. Zor bir maç olurdu. Maçta elimizden geldiğince mücadele ettik. İki takım arasında kalite farkı var, umarım seyirciler keyif almıştır. dedi.

“AİLEMİZ VAR, ÇOCUKLARIMIZ VAR”

Alpaslan Öztürk, kendisine yönelik tepkilere yanıt verdi “Ben elimden geleni yapmaya çalıştım. Ülkemizde bir futbol ortamı var; kötü mücadele etsek suçlanırdık, iyi mücadele etsek suçlanırdık. Maça hazırlanmak çok zor. Bir süre 'harika bir takımla' oynayıp sonra başka bir takımla karşılaşıyoruz maalesef… Bu durumda olumsuz bir ortam var. Bizim geçimimizi arayan bir takımımız, bir armamız, bir camiamız var, bunu seyircilere, yorumculara ve kamuoyuna soruyoruz. Hayranlarımız: Ailemiz var, çocuklarımız var, annemiz babamız var. Ben biraz daha duyarlı ve anlayışlı olmaya devam ediyorum. Çocuklarım okula gidiyor ve bunları karşılıyoruz. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir