Bülent rol arkadaşı Emrah Parlak ile boşanma aşamasındayken yakalandı! Elit Andaç Çam bu soruyu duyunca ne diyeceğini bilemedi.

Meslektaşı Aziz Caner İnan ile 2019 yılında evlenen Elit Andaç Çam, boşanma aşamasındayken “Leyla ile Mecnun Olmaz” adlı komedi dizisindeki rol arkadaşı Bülent Emrah Parlak'ı öperken görüntülendi.

Derginin gündemini sarsan bu görüntülerin ardından Aziz Caner İnan ile Elit Andaç Çam'ın 4 yıllık evliliği tek seansta sona erdi. Şu sıralar Bülent Emrah Parlak'a aşık olan Elit Andaç, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Elit Andaç 'Düğün tatlılarını ne zaman yiyeceğiz?' soruya; «Böyle şeyler yok. Hayat böyle çok güzel. “Böyle iyiyiz” diye yanıtladı.

elit hediyelik eşya

BU SORUYU DUYDUĞUNDA NE SÖYLEYECEĞİNİ BİLMİYORDU

Elit Andaç da soruyor: “Evlilik aşkı öldürür mü?” Ne diyeceğini bilemedi ve “Aşkı her şey öldürebilir” dedi. Evlilik bunlardan biri olabilir ama evlenmemek aşkı öldürebilir. Yani bilmiyorum. Hepimiz ölümlüyüz, aşk da öyle. “Bu yüzden yapacak bir şey yok” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
O gitti, yerine Bircan Bali geldi... Ağzını açtı, gözlerini kapadı. O gitti, yerine Bircan Bali geldi… Ağzını açtı, gözlerini kapadı.
Neslihan Atagül kalbini açtı Neslihan Atagül 'Hadi Anlat'ta kalbini açtı: Uçlarda yaşayabilirim
Yarışmada favori iki ismini açıkladı!Yarışmada favori iki ismini açıkladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir