Kızılcık Şerbeti ekibi Cannes'da kutlama yaptı – Son Dakika Hayat Haberleri

Show TV'nin rekor kıran dizisi Kızılcık Şerbeti'nin yaratıcısı ekip, başarılarını Cannes'da düzenlenen bir partiyle kutladı.

Yayınlanma: 10.04.2024 – 10:13

Abo Ol

Google Haberleri

Kızılcık Şerbeti dizisinin ekibi Cannes'da düzenlenen partide başarılarını kutladı. Parti öncesinde basın toplantısı düzenlendi. Moderatörlüğünü İzzet Pinto'nun üstlendiği etkinlikte Doğa ile Sıla Türkoğlu ile Doğa ile Fatih'ten Doğukan Güngör arasındaki buzların eridiği görüldü. Yan yana oturan iki rol arkadaşından Sıla Türkoğlu'nun durumundan şikayetçi olan bir karakteri canlandırdığı hatırlatıldı.

Türkoğlu, “Sanırım zaman zaman ben de rolden etkileniyorum, bazen hayatıma onu yansıtan şeyler oluyor. Onun gerilimini ben de hissediyorum maalesef ama bunlara deneyim diyelim. Peki nasıl oluyor” dedi. Biraz 'Bu şekilde deneyimledikçe, yıllar geçtikçe bunları geride bırakıp etkilenmemeyi öğrendiğinizi düşünüyorum. Normal hayatımda da bu kadar gergin miyim? “Sanmıyorum, değilim” dedi.

Son YouTube röportajında ​​Sıla Türkoğlu'na gönderme yaptığı iddia edilen Doğukan Güngör, bu kez övgüsüyle dikkat çekti ve “Sıla'nın kesinlikle daha olumlu bir soruyu hak ettiğini düşünüyorum ama sevindim. onunla vuruldu.”

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir