Şarkıcı Yusuf Güney'e hakaret eden şüpheliye hapis talebi!

9 Şubat 2023'te sosyal medyada şarkıcı Yusuf Güney'e hakaret ettiği, 6 Şubat 2023 depremiyle ilgili paylaşımına “Havlayana kadar elinizi bir yerde tutun” yorumunu yaptığı iddia edilen şüpheli AA (54) hakkında soruşturma başlatıldı. , şerefsiz sensin” cümlesi tamamlandı.

“DEVLETE ZARAR VERECEK BİR ŞEKİLDE PAYLAŞMASINI YANLIŞ BULDUĞUM İÇİN ELEŞTİRİMİ İFADE ETTİM”

Konuyla ilgili şüpheli AA, polis merkezinde yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yusuf Güney'in deprem bölgesinde çektiği videoyu 6 Şubat 2023'te biz de yaşadık. Videoda Devletin yetersiz olduğu, Devlete ve yöneticilerine hakaret ettiği belirtildi. Şöyle dediği anlaşıldı: “Deprem bölgesine giden birinin gördüğü eksiklikleri kendisi çözmeye çalışmadan, birilerine yardım etmeye çalışmadan paylaşmasını yanlış bulduğum için eleştirilerime yanıt olarak bir paylaşım yaptım.

2 YIL 4 AYA KADAR HAPİS CEZASI İSTİYORUZ!

Bursa Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, şüpheli AA'nın sosyal medyadan müşteki Yusuf Güney'e yönelik şu yorumda bulunduğu belirtildi: “Havlayana kadar elini bir yerde tut, sen şerefsiz bir insansın”. Hazırlanan iddianamede ayrıca şüphelinin eyleminin uzlaşma kapsamında kaldığı ancak taraflar arasında uzlaşma görüşmesi yapılamadığı belirtildi. İddianamede, şüpheli AA'nın “sesli, yazılı veya görüntülü mesaj yoluyla alenen hakaret” suçundan 3 ay 15 günden 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istendi.

(İHA)Bu içerik Cansu Akalp tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Karısının dansı olay yarattı!  Gözlerini ondan alamıyorduKarısının dansı olay yarattı! Gözlerini ondan alamıyordu
İsyan etti: İsyan etti: “Sapıklar, akıl hastası…”
Özgür Özel'in bu sözlerinin ardından verdiği tepki gündemde! "Bu Araplar..."Özgür Özel'in bu sözlerinin ardından verdiği tepki gündemde! “Bu Araplar…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir